/sites/default/files/background_header/fon-72.jpg
/sites/default/files/default_images/maslo-meshok-2.svg

ЗМЖК «Ювілейний» -український виробник високоякісного
модифікованого крохмалю та жирів. Інновації, конкурентоспроможність та професіоналізм - головні критерії успіху ЗМЖК «Ювілейний».

Наявність власної лабораторії дозволяє контролювати якість продукції, що випускається і розробляти нові види крохмалю та харчових жирів. Також ЗМЖК «Ювілейний» в процесі виробництва використовує новітні європейські розробки та сучасне обладнання. Повністю автоматизоване виробництво не допускає вплив людського фактора на кінцевий результат.

Асортимент модифікованих крохмалів і харчових жирів, які можна придбати оптом у виробника

Асортимент крохмалів ЗМЖК «Ювілейний» включає наступні види модифікованих крохмалів:

  • кукурудзяний;
  • картопляний;
  • пшеничний.

До геномодифікованої продукції крохмаль модифікований не відноситься. Його видозмінюють без допомоги генетики. Існують різні хімічні і фізичні способи обробки крохмалю. Завдяки їм вдається отримати його різновиди з наперед заданими характеристиками.

Асортимент харчових жирів ЗМЖК «Ювілейний» представлений наступними видами:

  • суміші харчових жирів;
  • замінники молочного жиру;
  • суміші харчових і кондитерських жирів.

У нас ви можете купити фасований та ваговий картопляний крохмаль екстра класу від виробника. Крохмаль купити оптом і в роздріб для виробництва і кулінарії.

Виробництво кукурудзяного крохмалю і харчових жирів: в яких галузях використовується наша продукція

Модифіковані крохмалі від ЗМЖК «Ювілейний» на сьогоднішній день з успіхом застосовуються в самих різних галузях харчової промисловості: м'ясної, молочної та кондитерської. Також вони використовуються в будівництві, поліграфічної та легкої промисловості.

Модифіковані крохмалі використовують у виробництві паперу для її поверхневої проклейки. Таким чином, на поверхні паперових листів утворюється тверда гладка плівка, вона закриває пори, покращує якість друку і написання.

У текстильній промисловості модифіковані крохмалі застосовують для шліфування бавовняної, синтетичної і змішаної пряжі. Крохмалі утворюють на пряжі щільне еластичне покриття.

У будівельній промисловості їх використовують у виробництві ізоляційного картону і звукоізолюючою плитки.

Харчові жири застосовуються для виготовлення кондитерських та хлібобулочних виробів, морозива і молочної продукції.