/sites/default/files/default_images/header-image.jpg
16-02-2021

На ринку молочної промисловості України велика кількість виробників молочних продуктів зацікавлені в скороченні використання дорогих молочних інгредієнтів.

Модифіковані крохмалі ЗМЖК «Ювілейний» є чудовою альтернативою для часткової заміни сухого молока, сирної основи, що дозволяє заощадити на виробничих витратах, а також спростити виробничі процеси, без зміни органолептичних та фізико-хімічних показників, а в деяких випадках навіть з поліпшенням.

Асортимент модифікованих крохмалів ЗМЖК «Ювілейний» дозволяє вибрати оптимальний крохмаль, який найбільш підходить для конкретних технологічних умов. Наприклад, витримати високу температуру, або ж високий тиск гомогенізації. Всі крохмалі для молочної промисловості зберігають структуру продукту і запобігають синерезис при тривалому його зберіганні і при знижених температурах.

Технологічні особливості крохмалів для молочної промисловості

  • Модифіковані крохмалі Gelix формують стабільний гель, зберігають структуру продукту, а також в поєднанні з іншими нативними і модифікованими крохмалями виступають як желюючий агент і як пленкообразователь.
  • Модифіковані крохмалі PROAMYL стійкі до впливу високих температур, кислому середовищі, циклам заморожування - розморожування і до механічної обробки, витримують ультрапастеризація, а також після заварювання формують прозору пасту з короткою кремообразной текстурою.
  • Модифікований крохмаль THINGEL характеризується низькою температурою заварювання, яка може додатково знижуватися при низьких значеннях рН, при охолодженні утворює стабільні гелі.

Модифіковані крохмалі ЗМЖК "Ювілейний" для виробництва молочних продуктів

Всі модифіковані крохмалі для молочної промисловості легко впровадити у виробничий процес на будь-якому молочному підприємстві.

Модифіковані крохмалі для молочної промисловості від ЗМЖК «Ювілейний» активно використовуються при виробництві:

  • сирних продуктів,
  • плавлених сирів,
  • сметанним продуктам,
  • кефірних напоїв,
  • йогуртів і молочних десертів,
  • згущених молочних продуктів.

Кукурудзяний модифікований крохмаль на сьогоднішній день, вважається найбільш затребуваною харчовою добавкою в молочній промисловості і використовується для виготовлення, в тому числі, і дорогих продуктів харчування, які визнані органічними.

Технологи ЗМЖК «Ювілейний» допоможуть підібрати потрібний модифікований крохмаль для створення відмінного продукту з заданими характеристиками.

/sites/default/files/default_images/maslo-meshok-2_0.svg

Вас может заинтересовать