/sites/default/files/default_images/header-image.jpg
13-04-2020

На конкурентному ринку харчової промисловості все більше і більше виробників сирних продуктів зацікавлені в скороченні використання дорогих молочних інгредієнтів.

Заміна їх повністю або частково менш дорогий, більш простий у використанні альтернативою дозволяє заощадити на виробничих витратах, а також спростити виробничі процеси.

Часткова заміна молочного білка, таких як натуральний сир або сичужний казеїн, спеціальними крохмалями: модифікованим кукурудзяним крохмалем з восковидной кукурудзи CheeseFormer W20 і модифікованим кукурудзяним крохмалем CheeseFormer С30, виробництва ЗМЖК «Ювілейний», дозволяють виготовляти недорогі імітаційні сирні продукти без будь-яких недоліків якості або зовнішнього вигляду. При цьому їх легко впровадити у виробничий процес на будь-якому молочному підприємстві.

Поговоримо про сир для піци 

Піца - один з найбільш популярних продуктів фаст-фуду, а сир - досить дорогий інгредієнт піци. Імітаційний сир для піци - іноді його називають аналогом сиру для піци - широко застосовується на підприємствах громадського харчування і серед промислових виробників сиру. Незважаючи на те, що вартість рецептури цього продукту вже знижена за рахунок використання рослинного жиру і сухих молочних білків, постійно зростаючі ціни на сичужний казеїн змушують виробників шукати альтернативні варіанти.

Модифікований кукурудзяний крохмаль з восковидной кукурудзи CheeseFormer W20 використовується для виготовлення імітації топінгів для піци. Імітаційний сир легко натирається і легко розтікається по поверхні піци при повторному плавленні. Модифікований крохмаль CheeseFormer W20 (з високими властивостями плавлення) дозволяє замінити до 60% сичужного казеїну.

Імітаційний сир в готових стравах

У готові страви, такі як лазанья  та інші, дуже часто додають сир зверху. Ця сирна стружка повинна розм'якшуватися при нагріванні, але не стікати з продукту. Застосування модифікованого кукурудзяного крохмалю CheeseFormer С30 дозволяє отримати щільний та еластичний сир зі зниженою здатністю до розплавлення. Такий продукт не буде перетворюватися в сирний соус, а залишиться на поверхні готового блюда. Крохмаль CheeseFormer С30 також застосовується для виробництва імітаційних сирів з низьким ступенем плавлення при повторній термообробці. Він знаходить своє застосування у виробництві сосисок з сиром, також підходить для виробництва сиру в слайсами.

Загальні характеристики крохмалю серії CheeseFormer

Застосування різних крохмалів ЗМЖК «Ювілейний» для імітаційного сиру для різних продуктів забезпечить сталість показників кінцевого продукту, що дозволить отримувати сир стабільної якості. Крохмаль має тривалим терміном зберігання при кімнатній температурі.

Модифіковані кукурудзяні крохмалі CheeseFormer W20 і CheeseFormer С30, мають низьку в'язкістю в процесі обробки, що забезпечує легке перекачування і фасування готових сирів. Під час охолодження відбувається побудова сироподобной структури, а після декількох днів витримки продукту в холодильній камері він буде легко подрібнюватись на терці і мати відмінну здатність до нарізування.

/sites/default/files/default_images/maslo-meshok-2_0.svg

Вас может заинтересовать